Zawiadomienie o śmierci Kapłana Diecezji Łomżyńskiej
Księdza Kanonika Kazimierza Bartosiewicza

Ksiądz Kanonik Kazimierz Bartosiewicz

Odszedł do Pana w dniu 23 grudnia 2022 r.
w wieku 86 lat, w kapłaństwie 61 lat
emerytowany kapłan Diecezji Łomżyńskiej
proboszcz parafii pw. św. Mateusza w Goleszynie (1977-1987)
proboszcz parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Porządziu (1987-1996)
proboszcz parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie (1996-2005)

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:

W dniu 28 grudnia br. (środa):
- o godz. 11.00 Msza św. żałobna w kościele parafialnym pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płocku pod przewodnictwem Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego;

W dniu 29 grudnia br. (czwartek):
- o godz. 13.00 Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego.

Po Mszy św. pogrzebowej trumna z ciałem śp. ks. kan. Kazimierza Bartosiewicza zostanie złożona w grobie na cmentarzu parafialnym w Goworowie.
Przypominamy, że zgodnie z tradycją, każdy kapłan Diecezji Łomżyńskiej jest zobowiązany odprawić Mszę Świętą za zmarłego duchownego.

Śp. Księdza Kanonika Kazimierza Bartosiewicza polecamy Miłosierdziu Bożemu i prosimy kapłanów oraz wiernych o modlitwę w Jego intencji i udział w pogrzebie.

„Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...”

Ks. Artur Szurawski
KANCLERZ KURII

Łomża, dnia 23 grudnia 2022 r.