czwartek, 20 luty 2020 10:12

Msza św. beatyfikacyjna Prymasa Tysiąclecia

Komunikat dotyczący

zgłoszeń do udziału we Mszy św. beatyfikacyjnej

Prymasa Tysiąclecia

W niedzielę Trójcy Przenajświętszej, 7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 dokona się w Warszawie, na Placu Piłsudskiego, beatyfikacja Czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. W związku z tym informujemy, że wszystkie zgłoszenia do udziału we Mszy św. oraz dystrybucję kart wstępu odbywać się będzie za pośrednictwem Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego.

Dlatego też parafie, grupy lub osoby prywatne zgłaszają się, począwszy od dnia dzisiejszego, pisemnie na adres Wydział Duszpasterstwa Ogólnego ul. Sadowa 3 18 - 400 Łomża, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer telefonu 501015086.

Zgłoszeń można dokonywać do poniedziałku 30 marca br. Zgłaszając się podajemy następujące dane:

- ilość kart wstępu dla księży do koncelebry

- Ilość kart wstępu na plac celebry dla wiernych

- Ilość kart wstępu na Plac celebry dla niepełnosprawnych

- Ilość kart parkingowych dla autokarów

- Ilość kart parkingowych dla samochodów osobowych (liczba kart ograniczona)

+Tadeusz Bronakowski

Wikariusz Generalny

Ks. Jacek Czaplicki

Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego

Łomża, dnia 19 lutego 2020 r.

N. 146/2020