KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

Komunikat dotyczący

liturgicznego szkolenia fotografów i operatorów kamer

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego organizuje spotkanie szkoleniowe dla fotografów i operatorów kamer, którzy zajmują się dokumentowaniem uroczystości religijnych. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 10 października 2022 roku, w godz. od 14.00 do 17.00 w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży, Plac Jana Pawła II nr 1, (sala przy furcie seminaryjnej). Każdy uczestnik szkolenia otrzyma specjalny dokument uprawniający do posługi fotografa lub operatora kamery podczas uroczystości religijnych. W związku z tym należy wziąć ze sobą zdjęcie formatu paszportowego. Podczas spotkania można również uaktualnić legitymacje, które straciły ważność.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, mogą wysłać zgłoszenie na adres e-mail: x.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 600872618.

Zwracamy się z prośbą do Księży Proboszczów, aby podali tę informację w ogłoszeniach parafialnych.

Ks. Krzysztof Chodkowski

Ceremoniarz Diecezjalny

Łomża, dnia 16 września 2022 r.

N. 891/2022