KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

Komunikat dotyczący

9. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Ministrantów i Lektorów

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Ołtarza Diecezji Łomżyńskiej zaprasza do udziału w 9. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Ministrantów i Lektorów. Odbędzie się ona w sobotę 11 czerwca 2022 w Loretto k. Warszawy.

Program:

10.00 - rejestracja grup (brama główna przy sanktuarium)

11.00 - rozpoczęcie, przywitanie grup, zapoznanie z Loretto

12.00 - Msza św. przy ołtarzu polowym

13.15 - obiad, rekreacja (uczestnicy pielgrzymki przy rejestrowaniu się otrzymają talony)

Czas na samodzielne zwiedzanie sanktuarium, zapoznanie się z ofertą Sióstr Loretanek, strefa zabawy.

14.30 - prezentacja o bł. Karlo Acutisie O kulcie Eucharystii

15.00 - nabożeństwo do Matki Bożej Loretańskiej i zawierzenie Służby Liturgicznej (w kościele)

Zgłoszenia przyjmuje Diecezjalny Duszpasterz LSO ks. Grzegorz Karwowski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ks. Jacek Czaplicki

Wikariusz Biskupi

ds. Duszpasterstwa Ogólnego

Łomża, dnia 16 maja 2022 r.

N. 361/2022