KURIA DIECEZJALNA W ŁOMŻY

Komunikat dotyczący

spotkania formacyjnego koordynatorów adoracji eucharystycznej
w parafiach

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego i Fundacja Tota Tua zapraszają koordynatorów świeckich adoracji eucharystycznej w parafiach, delegowanych przez księży proboszczów, do udziału w spotkaniu formacyjnym, które odbędzie się w sobotę 22 stycznia 2022 roku o godz. 10.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Łomży (ul. Kard. S. Wyszyńskiego 11).

Celem spotkania jest pogłębienie duchowości eucharystycznej, ożywienie praktyki stałej adoracji Najświętszego Sakramentu w parafii oraz podzielenie się radościami, trudnościami oraz problemami związanymi z organizowaniem (koordynowaniem) takiej adoracji.

Program:

10.00 - modlitwa na rozpoczęcie

10.10 - adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy

10.45 - konferencja: "O adoracji i potrzebie adoracji. Kim jest koordynator adoracji w parafii?".

12.30 - praca w grupach,

13.00 -EUCHARYSTIA

14.00 - posumowanie spotkania i zakończenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu! Jednocześnie prosimy o potwierdzenie udziału do 19 stycznia br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numer telefonu: 501015086. Od ilości zgłoszeń zależeć będzie to czy spotkanie się odbędzie.

Ks. Jacek Czaplicki

Wikariusz Biskupi

ds. Duszpasterstwa Ogólnego

Łomża, dnia 12 stycznia 2022 r.