wtorek, 10 wrzesień 2019 10:56

Pogrzeb śp. Jadwigi Sitkiewicz

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU

ŚP. JADWIGI SITKIEWICZ

Kuria Diecezjalna w Łomży uprzejmie zawiadamia, że zmarła Jadwiga Sitkiewicz, mama ks. kan. mgra Piotra Sitkiewicza, proboszcza parafii pw. NMP Królowej Rodzin w Ostrołęce.

Msza św. pogrzebowa za śp. Jadwigę Sitkiewicz zostanie odprawiona dnia 12 września 2019 r. (czwartek), o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Świętego Krzyża w Łapach. Pochowanie Zmarłej będzie miało miejsce na cmentarzu parafialnym w Sokołach.

Składając serdeczne wyrazy współczucia ks. Piotrowi Sitkiewiczowioraz Rodzinie Zmarłej, prosimy o modlitwę za śp. Jadwigę Sitkiewicz i udział w pogrzebie.

„Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...”

ks. Artur Szurawski

Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 10 września 2019 r.