wtorek, 03 wrzesień 2019 11:02

STUDIUM ŻYCIA RODZINNEGO 2019/2020

DOTYCZĄCY  STUDIUM ŻYCIA RODZINNEGO 2019/2020

Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza narzeczonych, małżonków i rodziców do udziału w zajęciach Studium Życia Rodzinnego w Łomży. W tym roku rusza ono na trzech poziomach. Narzeczonych i małżonków organizatorzy zapraszają na 5 spotkań poświęconych budowaniu szczęśliwego małżeństwa i trwałej rodziny, a rodziców na 5 spotkań poświęconych sztuce mądrego i odpowiedzialnego wychowania dzieci. Narzeczeni, którzy ukończą Studium Życia Rodzinnego, są zwolnieni z bezpośredniego przygotowania do sakramentu małżeństwa w parafii.

Informacje i zapisy na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Łomżyńskiej ( www.duszpasterstworodzin.lomza.pl ).

Ks. Jacek Kotowski                                                             + Tadeusz Bronakowski

Przewodniczący                                                            Wikariusz Generalny

Wydziału ds. Rodzin

Łomża, dnia 3 września 2019 r.

N. 963/2019