środa, 09 styczeń 2019 11:50

Modlitwa o jedność chrześcijan

Z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan w dniach od 18 do 25 stycznia, duszpasterz ekumenizmu w diecezji łomżyńskiej, ks. Sławomir Bartnicki, serdecznie zaprasza do udziału w nabożeństwie o jedność chrześcijan. Odbędzie się ono w niedzielę 20 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 w kościele Sióstr Benedyktynek w Łomży, ul. Dworna 32.Pierwszą część nabożeństwa będzie stanowiła Msza Święta pod przewodnictwem Rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży, Ks. Prałata dr. Jarosława Kotowskiego. Drugą natomiast Adoracja Krzyża w duchu ekumenicznych spotkań modlitewnych Taizé, prowadzona przez wspólnotę alumnów naszego seminarium.

ks. Sławomir Bartnicki

Duszpasterz ds. ekumenizmu

Łomża, dnia 9 stycznia 2019 r.

N. 28/2019