wtorek, 09 październik 2018 12:51

Komunikat dotyczący Mszy św. dla pracowników naukowych i studentów

Komunikat dotyczący
Mszy św. dla pracowników naukowych i studentów

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego zwraca się z prośbą do Księży Proboszczów dekanatów łomżyńskich i dekanatu piątnickiego o zamieszczenie w ogłoszeniach parafialnych w niedziele 14 i 21 października 2018 roku następującej informacji:
„Z początkiem października został zainaugurowany nowy rok akademicki. W aulach wykładowych zasiedli studenci, którzy rozpoczęli nowy etap studiów. W trosce o wzrost wiary i duchowy rozwój młodzieży, Diecezjalne Duszpasterstwo Akademickie zaprasza wszystkich pracowników naukowych i studentów łomżyńskich wyższych uczelni do udziału w cotygodniowej Mszy św. akademickiej. Będzie ona odprawiana w każdą niedzielę, w kościele pw. Krzyża Świętego (ul. Zawadzka 55) o godz. 19.00”.

Z braterskim pozdrowieniem!

+Tadeusz Bronakowski
Wikariusz Generalny

Łomża, dnia 9 października 2018 r.
N.1345/2018