piątek, 14 wrzesień 2018 09:46

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU ŚP. BARBARY FILIPOWICZ

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU
ŚP. BARBARY FILIPOWICZ

Kuria Diecezjalna w Łomży uprzejmie zawiadamia, że zmarła Barbara Filipowicz, mama ks. kan. dra Adama Filipowicza, ojca duchownego Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży oraz Diecezjalnego Ojca Duchownego.
          Uroczystości pogrzebowe odbędą się w następującym porządku:
W piątek (14 września br.) i sobotę (15 września br.) wystawienie ciała Zmarłej od godz. 16.00 w kaplicy Domu Pogrzebowego KLEPSYDRA w Zambrowie przy ul. Ostrowskiej 4.
W niedzielę (16 września br.) o godz. 14.45 eksporta z domu pogrzebowego KLEPSYDRA do kościoła parafialnego pw. Ducha Świętego w Zambrowie.
Msza św. pogrzebowa za śp. Barbarę Filipowicz odbędzie się dnia 16 września 2018 r. (niedziela), o godz. 15.00 pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego w kościele parafialnym pw. Ducha Świętego w Zambrowie.

Składając serdeczne wyrazy współczucia ks. Adamowi Filipowiczowi oraz Rodzinie Zmarłej, prosimy o modlitwę za śp. Barbarę Filipowicz oraz udział w uroczystościach żałobnych.

ks. Artur Szurawski
Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 14 września 2018 r.