piątek, 07 wrzesień 2018 09:15

„Stadion Młodych: włącz pełnię wiary”

Komunikat dotyczący
Inicjatywy modlitewnej „Stadion Młodych: włącz pełnię wiary”

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego informuje, że w sobotę – 6 października 2018 r. na PGE Narodowy w Warszawie odbędą się ogólnopolskie, jednodniowe rekolekcje dla młodzieży, organizowane przez Fundację „Sms z Nieba”. Przebiegać one będą pod hasłem: „STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary”.
Idea spotkania skupiona jest wokół rozpoczynającego się w październiku, w Rzymie Synodu Biskupów na temat: „Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania”. Warto też spojrzeć na październikowe rekolekcje na stadionie jako na jedną z form przygotowania młodych do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
Eucharystii podczas spotkania będzie przewodniczył Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz, Metropolita Warszawski, a homilię wygłosi Ksiądz Biskup Edward Dajczak, Biskup Koszalińsko – Kołobrzeski.
Więcej informacji na temat programu oraz możliwość nabycie biletów znajduje się na stronie internetowej: www.stadionmlodych.eu.
Zachęcamy księży proboszczów, duszpasterzy młodzieży, katechetów
i wychowawców do udziału w rekolekcjach wraz z młodzieżą z terenu swojej parafii, wspólnoty czy szkoły.

Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego

Łomża, dnia 7 września 2018 r.
N.1231/2018