środa, 28 marzec 2018 12:02

ŻYCZENIA BISKUPA ŁOMŻYŃSKIEGO
NA WIELKANOC 2018

Umiłowani Bracia i Siostry,
     W naszych kościołach brzmi już radosne Alleluja! Nasz Pan Jezus Chrystus skruszył więzy śmierci, podeptał szatana i jako zwycięzca wyszedł z otchłani. Celebrując tę najważniejszą prawdę naszej wiary, składam Wam wraz z Księżmi Biskupami, serdeczne życzenia. Niech Zmartwychwstały Pan umacnia w Was wiarę i ufność w miłość Boga; niech wypełnia codzienność dobrem a serca pokojem; niech daje siłę do odważnego bycia Jego świadkiem w naszej Ojczyźnie i poza Jej granicami.
Wam - Umiłowani Diecezjanie - oraz wszystkim, którzy razem z Wami zasiądą dziś do świątecznego stołu z serca błogosławię.

+ Janusz Stepnowski
                                                                                                                    Wasz Biskup
Łomża, dnia 22 marca 2018 r.
N. 291/B/2018