wtorek, 17 październik 2017 12:45

Koncert - 4 pory życia w Zambrowie

Przewielebny Księże Proboszczu,

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Łomżyńskiej wraz z Diecezjalnym Radiem Nadzieja 103,6 FM i Parafią Ducha Świętego w Zambrowie, organizują koncert, Oratorium „Cztery Pory Życia Pro - Life”.
     Koncert jest okazją do promocji jednej z największych wartości, jaką jest życie człowieka. Będzie to również okazja, by podziękować Prezydentom i Burmistrzom Miast naszej Diecezji, którzy przez przyjęcie specjalnej uchwały, poprzez prawo i ekonomię zabezpieczyli godność i szacunek zmarłego przed narodzinami dziecka. W tym dniu Biskup Łomżyński wręczy statuetki „Anioł Życia”.
     W związku z tym serdecznie zapraszam Przewielebnego Księdza Proboszcza na tę uroczystość i uprzejmie proszę o wywieszenie w gablocie okolicznościowego plakatu i podanie wiernym w ogłoszeniach, w niedzielę 22 października 2017 r., informacji o następującej treści:
     Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji, Diecezjalne Radio Nadzieja i parafia Ducha Świętego w Zambrowie, serdecznie zapraszają na koncert „Oratorium 4 pory życia”. Chór, soliści, orkiestra kameralna, gra świateł – wszystko po to, aby promować jedną z największych wartości, jaką jest życie człowieka. Utwory inspirowane Pismem św., żywotami świętych i poezją, zostały wpisane w cztery pory roku w taki sposób, że zainteresują każdego, bez względu na wiek czy wiarę. Koncert odbędzie się w Zambrowie w kościele pw. Dusza Świętego, w sobotę 28 października br., o godz. 19:00. Wśród wielu koncertów i imprez kulturalnych, odbywających się w naszym województwie czy w Diecezji, to inicjatywa która zasługuje na szczególną uwagę. Więcej informacji na plakacie zamieszczonym w gablocie.

Łomża, dnia 17 października 2017 r.
N. 1465/2017
                                                                               Ks. Jacek Kotowski