poniedziałek, 19 czerwiec 2017 08:56

Zawiadomienie o śmierci śp. Zofii Chaberek

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGRZEBU
ŚP. Zofii Chaberek

Kuria Diecezjalna w Łomży uprzejmie zawiadamia, że zmarła Zofia Chaberek, matka ks. Prałata Kazimierza Chaberka, kapłana Diecezji Łomżyńskiej zamieszkałego w Łomży.
     Msza św. pogrzebowa za śp. Zofię Chaberek - pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego - odbędzie się dnia 22 czerwca 2017 r. (czwartek) o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. Narodzenia NMP w Nowogrodzie.
     Składając serdeczne wyrazy współczucia ks. Kazimierzowi Chaberkowi oraz Rodzinie Zmarłej, prosimy o modlitwę za śp. Zofię Chaberek i udział w pogrzebie.
     „Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...”

ks. Artur Szurawski
                                                                                                            Kanclerz Kurii
Łomża, dnia 19 czerwca 2017 r.