piątek, 09 czerwiec 2017 10:40

Komunikat - Zaproszenie na koncert uwielbienia

Komunikat dotyczący
Koncertu Uwielbienia „Zjednoczeni w Miłości”
Ostrołęka, Boże Ciało – 15 czerwca 2017 roku

W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – w czwartek 15 czerwca 2017 roku, prezydent miasta Ostrołęki, parafia pw. Zbawiciela Świata oraz wspólnoty ruchów i stowarzyszeń miasta, zapraszają mieszkańców Diecezji Łomżyńskiej do udziału w Koncercie Uwielbienia „Zjednoczeni w Miłości”. Motywem przewodnim Koncertu jest uwielbienie i oddanie czci Jezusowi Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie.
     Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w Uroczystość Bożego Ciała na terenie wokół Galerii Bursztynowej (od strony ul. Goworowskiej). Wystąpią, miedzy innymi, zespoły: „Kanaan” z Gdańska, „Moja Rodzina” z Płocka oraz dzieci i młodzież z Ostrołęki. Wstęp na Koncert jest wolny.

Łomża, dnia 9 czerwca 2017 r.
N. 713/2017

Ks. Jacek Czaplicki