czwartek, 08 czerwiec 2017 11:45

Komunikat dotyczący
Pierwszej Diecezjalnej Pielgrzymki Mężczyzn, Mężów i Ojców
do Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie

W imieniu duszpasterstwa Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie, zapraszamy mężczyzn, mężów i ojców do uczestnictwa w diecezjalnej pielgrzymce, która odbędzie się w niedzielę 25 czerwca 2017 roku. W czasach, w których deprecjonuje się wartość rodziny, jak również tożsamość mężczyzny i ojca, proponowana inicjatywa ma szczególnie ważny charakter. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy przedstawicieli wszystkich dekanatów i parafii Diecezji Łomżyńskiej mając nadzieję, że wpisze się ona na stałe w tradycję naszego Kościoła lokalnego.

Program:
12.00 – uroczysta Msza św., w czasie której będzie miało miejsce zawierzenie mężczyzn, mężów i ojców Świętej Rodzinie z Nazaretu
13.00 – wspólna agapa
14.00 – konferencja: „Jak budować prawidłowe relacje w rodzinie” oraz świadectwa

Diecezjalne spotkanie mężczyzn, mężów i ojców zostanie poprzedzone specjalnymi warsztatami „Bliżej – pełna łączność”, które będą miały miejsce w sobotę 24 czerwca 2017 roku, w godzinach od 9.00 do 18.00, także w Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie.
     Będzie to ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami w życiu swoich dzieci. Warsztaty mają na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 50 zł i obejmuje materiały szkoleniowe, publikacje dla ojców, posiłek.
     Zapisów na warsztaty można dokonywać pod numerem telefonu 607168295 oraz na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
      W związku z planowaną pielgrzymką prosimy księży proboszczów, aby przekazali powyższe zaproszenie w ramach ogłoszeń parafialnych w niedziele 11 i 18 czerwca 2017 roku.

Łomża, dnia 8 czerwca 2017 r.
N. 702/2017

+ Tadeusz Bronakowski